عکسهای کمیاب از آخرین سامورایی ها در قرن نوزدهم

بازگشت امپراتوری میجی (Meiji) به قدرت در سال ۱۸۶۸ به کمک جنگ‌سالارانی ممکن شد که فرمانروایان واقعی ژاپن بودند و امپراتوری میجی را تثبیت کردند. همراه با این استقرار مجدد، تغییرات زیادی به وجود آمد، مثل ایجاد یک ارتش مدرن به سبک غربی در سال ۱۸۷۳ که متشکل از سربازان وظیفه بود. سامورایی‌های معروف باوجوداینکه ۱۰٪ از جمعیت ژاپن را تشکیل می‌دادند و قدرت بالایی داشتند، این حق را که تنها نیروی مسلح کشور باشند از دست دادند. آن‌ها حتی دیگر حق حمل شمشیر در مکان‌های عمومی را نیز نداشتند.

به‌افتخار این جنگجویان نجیب، سایت Bored Panda مجموعه‌ای از عکس‌های رنگ‌آمیزی شده‌ی سامورایی‌ها را جمع‌آوری کرده که همگی بین سال‌های ۱۸۶۳ تا ۱۹۰۰ که سال‌های تاریک حکمرانی سامورایی‌ها بود، گرفته‌شده‌اند. ازآنجایی‌که بعید است که امروز حتی یک سامورایی هم وجود داشته باشد، این فهرست برای همیشه بسته‌شده است. اما خوشحال می‌شویم که نظر سامورایی‌ وارانه‌تان را درباره‌ی این عکس‌ها به ما بگویید!

سامورایی

آخرین سامورایی

ساموراییها

آخرین سامورایی

ساموراییها

سامورایی

ساموراییها

سامورایی

سامورایی ها

آخرین سامورایی

سامورایی

آخرین سامورایی

سامورایی

Tsubaki
زمانی که خودم با سختی ژاپنی رو یاد گرفتم یا درباره ی ژاپن مطالعه میکردم ، با خودم گفتم چرا من کاری نکنم تا کسانی که مثل منن به کنجکاوی هاشون راحت تر پاسخ ندن؟ این شد که بالاخره موفق شدم داروما رو تاسیس کنم. اینجا شما میتونید هرچیزی درباره ی ژاپن رو پیدا کنید! اگه مشغله ی کاریم بذاره، سعی میکنم زود به زود آپدیت کنم! و اینو بدونین نظرات و استقبال شما رابطه ی مستقیمی با انگیزه ی من برای آپدیت داره. پس یادتون نره حتما نظر بذارین. ممنون
guest
0 دیدگاه
دیدگاه های درون خطی
دیدن همه ی دیدگاه ها